Türkiyede Son Yıllarda En Çok Yükseliş Gösteren Teknoloji Şirketleri

Teknoloji dalında son bir kaç yılda yükselişte olan teknoloji şirketleri açıklandı.Tanımadığınız bir çok şirket var hadi inceleyelim.

0
33

Teknoloji dalında son bir kaç yılda yükselişte olan teknoloji şirketleri açıklandı.Tanımadığınız bir çok şirket var hadi inceleyelim.Türkiye’de 12. yılını tamamlayan Deloiite programın en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri sıralaması Almanya’nın Kuzey Ren-Vestfalya Eyaleti Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı NRW.INVEST iş birliği ile açıklandı.

Açıklanan listede Türkiye’nin en hızlı büyüyen firması 2013 yılında Bilkent Cyberpark’ta kurulan ve %4564’lük büyüme kaydeden OPLOG oldu. İletişim alanında faaliyet gösteren Armut girişimi ise %2800’lük büyüme ile ikinci olurken, yazılım faaliyetlerini İstanbul’da sürdüren Teknofix %1635 büyüme ile en hızlı büyüyen üçüncü Türk firması oldu.
Seyehat Dalında Obilet
İlk 50 turizm firması arasına %1041’lik büyüme ile sadece oBilet girdi. Firma listenin 8. sırasında yer aldı. Aslanoba Capital ve Earlybird Venture Capital şirketlerinden aldığı yatırımlarla “Teknoloji Fast 50” listesinde yer alan tek turizm şirketi olarak açıklandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here